taraneonlineicon
@»{$$ آخرین خبر ها از نتایج انتخابات مجلس نهم ۱۲ اسفند ۹۰ - ترانه آنلاین
X
تبلیغات
رایتل

ترانه آنلاین

@»{$$ آخرین خبر ها از نتایج انتخابات مجلس نهم ۱۲ اسفند ۹۰

اعلام نتایج انتخابات مجلس نهم،اسامی انتخاب شدگان قطعی به صورت لحظه به لحظه در همین مطلب اضافه خواهیم کرد.

شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج آن هر لحظه اعلام می‌شود.

جهت خواندن به مشاهده ادامه مطلب مراجعه کنید

اعلام نتایج انتخابات مجلس نهم،اسامی انتخاب شدگان قطعی به صورت لحظه به لحظه در همین مطلب اضافه خواهیم کرد.

شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج آن هر لحظه اعلام می‌شود.

جهت خواندن به مشاهده ادامه مطلب مراجعه کنید

نتایج قطعی اعلام شده در حوزه های انتخابیه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان‌ها و شهرستان‌های کشور به این شرح است:

شاهرود:
کاظم جلالی

چناران، طرقبه و شاندیز:
محمد دهقان
اردکان:
محمد رضا تابش
نی ریز و استهبان:
محمد سقایی
سلسله و دلفان:
حجت الله خدایی سوری
کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور:
حجت‌الاسلام وحید احمدی
قائن:
جواد هروی
کوهدشت:
الهیار ملکشاهی
کاشمر:
محمد اسماعیل نیا
درگز:
حسین محمد زاده
اسلام آبادغرب:
علی جلیلیان
سنقر:
محمد ابراهیم محبی
گرمی:
میرقسمت موسوی
سمنان و مهدیشهر:
علیرضا خسروی
تربت حیدریه:
ابوالقاسم خسروی
گناباد:
حجت‌الاسلام محمد رجایی
پاکدشت:
فرهاد بشیری
لامرد و مهر:
سید موسی موسوی
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب :
فتح الله حسینی
پارس آباد و بیله سوار:
حجت الاسلام حبیب برومند
داراب و زرین دشت:
نبی‌الله احمدی
الیگودرز:
محمدتقی توکلی
گرمسار و آرادان:
غلامرضا کاتب
خرامه، سروستان و کوار:
داریوش اسماعیلی
بهار و کبودرآهنگ:
عیسی جعفری
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت:
محمد مهدی برومندی
بشاگرد، سیریک و جاسک:
عبدالکریم هاشمی
رزن:
عطا‌الله سلطانی‌صبور
لارستان، خنج و گراش:
جمشید جعفرپور
بناب:
محمد باقری بنابی
بروجن:
امیر عباس سلطانی
اسدآباد:
بهروز نعمتی
سراب و مهربان:
مهناز بهمنی
جهرم:
محمدرضا رضایی کوچی
علی آبادکتول:
رحمت الله نوروزی
گنبدکاووس:
سلیمان عباسیاقلید:
الیاس طاهری
سپیدان:
عنایت الله هاشمی
دشتستان:
حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد
بوشهرگناوه و دیلم:
دکتر عبدالکریم جمیری
دیر، کنگان و جم:
حجت الاسلام شیخ موسی احمدی
دشتی و تنگستان:
حجت‌الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی
بابل:
حجت الاسلام علی اکبر ناصری
حسین نیازآذری
بستان‌آباد:
غلامرضا نوریکازرون:
شاهین محمدصادقی
فسا:
محمدحسن دوگانی
ورزقان و خاروانا :
الله وردی دهقان
هشترود و چاراویماق:
غلامحسین شیری
رستم و ممسنی:
نوذر شفیعی
مشگین شهر:
یونس اسدی
نهاوند:
مهدی سنایی
ورامین:
سید حسین نقوی
شهریار:
حسین گروسی
بافق:
محمدرضا صباغیان
لردگان:
جلیل و خالدی  رقابت در مرحله دوم انتخابات
کرمان:
محمد مهدی زاهدی
محمدرضا پورابراهیمی
کاشان، آران و بیدگل:
عباسعلی ملکان، شهروز افخمی
دورود و ازنا:
حسین گودرزی و عباس قائدرحمت رقابت در مرحله دوم
مهریز:
حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی و  کاظم فرهمند، رقابت در دور دوم
نهبندان و سربیشه:
مراد هاشم‌زهی
شیروان:
عبدالرضا عزیزی
اسفراین:
هادی قوامی
شوش:
سید راضی نوری
پلدختر:
علی کائیدی و حمید کاظمی رقابت در دور دوم انتخاباتنور و محمودآباد:
عبدالوحید فیاضیآمل:
عزت‌الله یوسفیان‌ملاخلخال و کوثر:
جلیل جعفری‌بنهبوشهر، گناوه و دیلم:
جمیری
اندیمشک:
سید عیسی دارایی
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه:
محمد علی عبدالله‌زاده
دیر، کنگان و جم:
شیخ موسی احمدی
آستارا:
صفر نعیمی‌زربیرجند و درمیان:
حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی
بابل:
حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری
رامیان و آزادشهر:
رضا صابری
کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان:
محمدجواد نظری‎مهر
دلیجان و محلات:
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی
ساوه و زرندیه:
شهلا میرگلو
مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان:
عبدالکریم رجبی
خمین:
محمدابراهیم رضایی
تفرش و آشتیان و فراهان:
کاظم سپاسی
اراک و کمیجان و خنداب:
محمدحسن آصفری
عباس رجایینوشهر و چالوس:
قاسم احمدی لاشکی
بویراحمد و دنا:
محمد زارعی
گچساران و باشت:
غلامرضا تاجگردون
سلماس:
علی اکبر آقایی مغانجوییشهربابک:
حسین فتاحیسیرجان و بردسیر:
شهباز حسن پوررفسنجان و انار:
حسین آذیننماینده کرمان و راور:
محمد مهدی زاهدی و محمد رضا پور ابراهیمی

جیرفت:
فرج الله عارفی

بم، ریگان و نرماشیر:
موسی غضنفرآبادی

بافت:
علیرضا منظری توکلی

کهنوج، فاریاب، منوجان و رودبار:
حجت الاسلام محمد رضا امیری

زرند:
حسین امیری

زاهدان:
حسینعلی شهریاری و ناصر کاشانی

ورامین و پیشوا:
سید حسین نقوی حسینی

بهمئی و چرام:
سید علی محمد بزرگواری

بروجرد:
علاء الدین بروجردی

نهبندان و سربیشه:
مراد هاشمزهی

ساوجبلاغ نظراباد و طالقان:
مفید کیائی نژاد

مسجدسلمیان، هفتکل، لالی و اندیکا:
اسماعیل جلیلی

یزد :
سیدمحمدکاظم وزیری هامانه
محمدصالح جوکار

قائم شهر، سوادکوه و جویبار:
کمال علی پور
سید هادی حسینی

نوشهرو چالوس:
قاسم احمدی

شوش :
راضی نوری

شازند:
قاسم عزیزی

ساوره و زرندیه :
شهلا میرگلوبیات
تفرش و آشتیان و فراهان:
حجت الاسلام سپاسیمحلات و دلیجان:
علیرضا سلیمیاراک کمیجان و خنداب:
محمد حسن آصفری و عباس رجاییشوشتر و گتوند:
سیدمحمد سادات ابراهیمی
گچساران و باشت :
غلامرضا تاجگردون
سلماس:
علی اکبر آقایی مغانجویی
قائم شهر، جویبار و سوادکوه:
کمال علی پور
سید هادی حسینی
مسجدسلیمان، هفتکل، لالی:
اسماعیل جلیلی
ساوجبلاغ نظراباد و طالقان :
مفید کیائی نژاد
نهبندان و سربیشه :
مراد هاشمزهی
بروجرد و اشترینان :
علاءالدین بروجردی
بهرام بیرانوند و هادی مقدسی رقابت در دور دوم انتخابات
کهگیلویه، بهمئی و چرام :
سید علی محمد بزرگواری
ورامین و پیشوا :
سید حسین نقوی حسینی
 رامهرمز و رامشیر:

شمس الله بهمنی

بهشهر، نکا و گلوگاه:
احمد علی مقیمی

ساری و میاندرود:
محمد دامادی و سید رمضان شجاعی

خواف و رشتخوار:

محمود نگهبان سلامی
بهار و کبودراهنگ:
محمدعلی پورمختار
دامغان :

عبدالرحمان رستمیان

خوی :
موید حسینی صدر

 مهاباد:

عثمان احمدی

شهرکرد:
سید سعید زمانیان دهکردی

بوکان :

محمد قسیم عثمانی

قم :
علی لاریجانی

حجت‌الاسلام آشتیانی
احمد امیرآبادی
تنکابن و رامسر:
شمس الله شریعت نژاد وعلی شمس رقابت در دور دوم انتخابات
پاوه و اورامانات:
نعمت منوچهریدرود و ازنا:
عباس قائد رحمت و حسین گودرزی رقابت در دور دوم
آستانه اشرفیه:
محمدحسین قربانیبویر احمد و دنا:

غلام محمد زارعی

خرمشهر:
عبدالله سامری

شادگان:
عبدالله تمیمی

کرج:
عزیز اکبریان

محمدجواد کولیوند
میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد:
عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی
اراک، کمیجان و خنداب:
محمد حسن آصفری
عباس رجایی
فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین:
نادر فریدونی
لنگرود:
مهرداد لاهوتی
صومعه سرا:
حمید رضا خصوصی ثانی
آستارا:
صفر نعیمی
بندر انزلی:
حسن خسته بند
رودبار:
عطاالله حکیمی
فومن و شفت:

ناصر عاشوری

مریوان وسرو آباد :
امید کریمیان

کلیبر و هوراند:
ارسلان فتحی پور

ابهر و خرمدره :

محمدرضا خانمحمدی

لنجان:
محسن کوهکن و مجید منصوری رقابت در دور دوم

ملکان و لیلان:
شهروز افخمی

نقده و اشنویه:
عبدالکریم حسین زادهمیاندوآب، تکاب و شاهین دژ:
روح الله بیگی و مهدی عیسی زادهسردشت و پیرانشهر:
رسول خضریماکو، چالدران، شوط و پلدشت:

محمد علیپور

آشتیان، تفرش و فراهان :
کاظم سپاسی و عباس صلاحی رقابت در دور دوم

بیجار:

سید محمد بیاتیان

سقز و بانه :
محسن بیگلری

قروه و دهگلان:

حامد قادرمرزی

ملایر:
علی نعمت چهاردولی
حسن ونایی و احمد آریایی‌نژاد رقابت در دور دوم

سراوان :
هدایت ‌الله میرمرادزهی

زنجان و طارم :
محمد اسماعیلی
محسن عیلمردانی

ماهنشان، ایجرود، انگوران و دندی:

رضا عبداللهی

خدابنده:
سید محمد موسوی سجاسی

نیشابور و فیروزه:
حسین سبحانی نیا

علی مروی
خرم آباد:
ایرج عبدی
ابراهیم آقامحمدی و محمدرضا ملکشاهی راد رقابت در دور دومخاش :
حمید رضا پشنگ ریگیکرمانشاه:
عبدالرضا مصری
سعید حیدری طیب

جهانبخش امینی و محمد رزم رقابت در دور دوم انتخابات

مرند و جلفا:
محمد حسن نژاد

همدان و فامنین:
امیر خجسته
سیدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه ای رقابت در دور دوم

خوانسار و گلپایگان:
سید محمد حسین میر محمدی

دهلران دره شهر و آبدانان:
علی‌محمد احمدی  و امین دوست‌ محمدی رقابت در دور دوم انتخابات

سمیرم :
بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان رقابت در دور دوم انتخاباتزابل و زهک:
باقر حسینی
رضا نجفی
ارامنه جنوب ایران:
روبرت بگلریانبندرعباس:
ابوالقاسم جراره
محمد آشوری تازیانی
منصور آرامی
آبادان:
محمد جواد سعدون زاده
غلامرضا شرفی و محمد سعید انصاری رقابت در دوردوم
اهر و هریس :
عباس فلاحی باباجانخمینی شهر:
محسن صرامی
نجف آباد و تیران :
ابوالفضل ترابیمراغه :
مهدی دواتگریبهبهان:
عزیز ‌الله سالاری
محمد باقر شریعتیتربت جام :
 غلامرضا اسداللهی
چابهار:
یعقوب جدگال
ایلام :
فریدون همتی، احمد شوهانی، داریوش قنبری، علی‌اکبر متین رقابت در دور دوماهواز:
سیدشریق حسینیایرانشهر:

سعید اربابی

فردوس، طبس و سرایان:
محمد علی عبدالله زاده

لاهیجان و سیاهکل:
ایرج ندیمی

شبستر:
علی آقام علیلو

سبزوار:
محمدرضا محسنی ‌ثانی

تالش، ماسال و رضوانشهر:
بهمن محمدیاری و احسان رادمهر رقابت دردور دوم

گرگان و آق قلا:
سید علی طاهری
عبدالحسین ناصری وعیسی امامی رقابت در دور دوم

کردکوی، گمیشان، بندرگز و بندرترکمن:
محمد جواد نظری مهرعلی آبادکتول:
رحمت الله نوروزیرامیان و آزادشهر:

رضا صابری

گنبدکاووس:
سلیمان عباسی

مینودشت، کلاله، مراوه تپه:

عبدالکریم رجبی
رشت:
حسن تامینی
جبار کوچکی نژاد، سید علی آقازاده، غلامعلی جعفرزاده، نظرعلی علیزاده رقابت در دور دوم انتخابات
دشتستان:
سید مهدی موسوی نژاد
بجنورد:
موسی الرضا ثروتی
قاسم جعفری
فاروج و قوچان:
هادی شوشتریبوئین زهرا:
روح الله عباسپوراصفهان:
حسن کامران
احمد سالک، نیره اخوان، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، مرتضی طلایی، مجید نادرالاصلی، ناصری و نیک دستی رقابت در دور دوم انتخابات
تاکستان:
رجب رحمانی
خلخال :
جلیل جعفری بنه
اردبیل، نیر، نمین و سرعین:
منصور حقیقت‌پور و کمال‌الدین پیرمؤذن
رودسر و املش:
محمد مهدی رهبری املشی
خرم آباد:
ایرج عبدی
این خبر در حال تکمیل شدن است.


آدرس پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور اسامی انتخاب شده مجلس نهم شهرهای کشور اسامی انتخاب شدگان مجلس اسامی انتخاب شدگان مجلس اسفند 90 اسامی انتخاب شدگان مجلس نهم اسامی برنده شده در انتخابات مجلس 9 اسفند 90 اسامی نمایندگان انتخاب شده مجلس اسفند 90 اسامی نمایندگان انتخاب شده مجلس نهم انتخاب شدگان مجلس نهم انتخاب شدگان نامزدهای انتخابانی مجلس 9 مجلس نهم اسامی برندگان اسفند 90 نتایج انتخابات مجلس نتایج انتخابات مجلس 9 نتایج انتخابات مجلس نهم نتایج انتخابات مجلس نهم آبادان نتایج انتخابات مجلس نهم آباده نتایج انتخابات مجلس نهم آستارا نتایج انتخابات مجلس نهم آستانه اشرفیه نتایج انتخابات مجلس نهم آمل نتایج انتخابات مجلس نهم ابهر و خرمدره نتایج انتخابات مجلس نهم اراک و کمیجان و خنداب نتایج انتخابات مجلس نهم اردبیل نتایج انتخابات مجلس نهم اردستان نتایج انتخابات مجلس نهم اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار نتایج انتخابات مجلس نهم اردکان نتایج انتخابات مجلس نهم ارومیه نتایج انتخابات مجلس نهم استان تهران نتایج انتخابات مجلس نهم استان مشهد نتایج انتخابات مجلس نهم استان همدان نتایج انتخابات مجلس نهم اسفراین نتایج انتخابات مجلس نهم اسلام آباد غرب نتایج انتخابات مجلس نهم اصفهان نتایج انتخابات مجلس نهم اقلید نتایج انتخابات مجلس نهم الیگودرز نتایج انتخابات مجلس نهم اندیمشک نتایج انتخابات مجلس نهم اهر و هریس نتایج انتخابات مجلس نهم اهواز و باوی نتایج انتخابات مجلس نهم ایذه نتایج انتخابات مجلس نهم ایرانشهر و سرباز و دلگان و فنوج نتایج انتخابات مجلس نهم ایلام و ایوان و شیروان نتایج انتخابات مجلس نهم بابل نتایج انتخابات مجلس نهم بابلسر نتایج انتخابات مجلس نهم بجنورد نتایج انتخابات مجلس نهم بروجرد نتایج انتخابات مجلس نهم بروجن نتایج انتخابات مجلس نهم بستان آباد نتایج انتخابات مجلس نهم بم و ریگان و فهرج نتایج انتخابات مجلس نهم بناب نتایج انتخابات مجلس نهم بندر ماهشر نتایج انتخابات مجلس نهم بندعباس و قشم و ابوموسی نتایج انتخابات مجلس نهم بوانات نتایج انتخابات مجلس نهم بوشهر نتایج انتخابات مجلس نهم بوکان نتایج انتخابات مجلس نهم بویر احمد نتایج انتخابات مجلس نهم بیجار نتایج انتخابات مجلس نهم تاکستان نتایج انتخابات مجلس نهم تبریز نتایج انتخابات مجلس نهم تبریز و آذرشهر و اسکو نتایج انتخابات مجلس نهم تمامی استانها نتایج انتخابات مجلس نهم تمامی شهرها نتایج انتخابات مجلس نهم تهران نتایج انتخابات مجلس نهم تهران و ری و شمیرانات و اسلامشهر نتایج انتخابات مجلس نهم خاش نتایج انتخابات مجلس نهم خرم بید نتایج انتخابات مجلس نهم خرمشهر نتایج انتخابات مجلس نهم خلخال نتایج انتخابات مجلس نهم خمین نتایج انتخابات مجلس نهم خمینی شهر نتایج انتخابات مجلس نهم خواف و رشتخوار نتایج انتخابات مجلس نهم خوزستان نتایج انتخابات مجلس نهم خوی و چایپاره نتایج انتخابات مجلس نهم داراب و زرین شهر نتایج انتخابات مجلس نهم دامغان نتایج انتخابات مجلس نهم در تهران نتایج انتخابات مجلس نهم درگز نتایج انتخابات مجلس نهم دزفول نتایج انتخابات مجلس نهم دشستان نتایج انتخابات مجلس نهم دلفان نتایج انتخابات مجلس نهم دماوند و فیروز کوه نتایج انتخابات مجلس نهم دورود نتایج انتخابات مجلس نهم رشت نتایج انتخابات مجلس نهم رفسنجان نتایج انتخابات مجلس نهم رودبار نتایج انتخابات مجلس نهم ساری و میان دورود نتایج انتخابات مجلس نهم ساوه نتایج انتخابات مجلس نهم سبزوار نتایج انتخابات مجلس نهم سراب نتایج انتخابات مجلس نهم سرعین نتایج انتخابات مجلس نهم سنندج نتایج انتخابات مجلس نهم شاهرود نتایج انتخابات مجلس نهم شاهین شهر نتایج انتخابات مجلس نهم شیراز نتایج انتخابات مجلس نهم قزوین نتایج انتخابات مجلس نهم مازندران نتایج انتخابات مجلس نهم مشهد و کلات نتایج انتخابات مجلس نهم ملایر نتایج انتخابات مجلس نهم همدان نتایج انتخابات مجلس نهم همدان و فامنین نتایج انتخابات مجلس نهم کرج نتایج انتخابات مجلس نهم کرمانشاه نتایج انتخابات مجلس نهم یزد نتایج انتخابات مجلس نهم یزد و صدوق

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)