taraneonlineicon
@»»خرید سریال کافه پرنس کیفیت بالا با زیرنویس فارسی کامل - ترانه آنلاین
X
تبلیغات
زولا

ترانه آنلاین

@»»خرید سریال کافه پرنس کیفیت بالا با زیرنویس فارسی کامل

@»»خرید سریال کافه پرنس کیفیت بالا با زیرنویس فارسی کامل

عنوان : The 1st Shop of Coffee Prince / Coffee Prince

جزئیات فیلم

مشخصات سریال کره ای کافه پرنس :

عنوان : The 1st Shop of Coffee Prince / Coffee Prince
نام فارسی : کافه پرنس – کافی پرنس – کافه پرنسس
کشور : کره جنوبی
ژانر : رومانتیک ، کمدی

سریال کره ای کافه پرنس - زیرنویس فارسی

بازیگران سریال کره ای کافه پرنس :

Gong oo
Yoon Eun-hye
Lee Seon-gyoon
Chae Jeong-an


خلاصه داستان سریال کافی پرنس :

فروشگاه کافی پرنس درباره زندگی عشقی و رویاهای ۴ جوان است که در یک کافی شاپ همدیگر را ملاقات میکنند. هان گیول بازیگر گونگ یو جوانی باهوش است که از وابسته شدن به کسی در زندگی متنفر است.
او که از درگیر شدن با کارهای خانواده متنفر است، به توصیه مادربزرگش یک کافی شاپ را مدیریت میکند.

 

 

او که نمیتواند از اوامر مادربزرگش سرپیچی کند مسئولیت راه اندازی کافی شاپ را میپذیرد و خودش را با کارهای کافی شاپ مشغول میکند. یک روز اون چان که یک دختر شاد است و شخصیت غیر قابل پیش بینی دارد را میبیند و معنای عشق واقعی را میفهمد.

کافی پرنس داستانی درباره یک عده جوان است که خودشان را غرق کارهای کافی شاپ میکنند و در عین حال در همان کافی شاپ عشقشان و امیدهای نو را می یابند. این سریال نشان میدهد که چگونه میتوان یک خانواده در محل کار تشکیل داد و چگونه میتوان یک مسئول موفق که میتواند ورای یک فروشگاه کار کند، باشیم. در یک شهر افسرده کننده که برج های آن تمام شهر را گرفته اند پویایی و فعالیت نسل جوان به شهر مرده ، انرژی میدهد.

سریال کره ای کافه پرنس - زیرنویس فارسی

وقتی در شهر با اتوبوس میگردید، دلتان برای کسانی که کنار آسمان خراش ها راه میروند میسوزد.اما کسانی هم هستند مانند شما که درخیابان آنها را میبینید و این ساختمان های بلند را میسازند و به سختی در اماکن کار میکنند تا برای خودشان و دیگران امیدهای نو به زندگی ایجاد کنند. به یک شهر مرده چه چیزی میتواند گرما و انرژی و تحرک ببخشد؟ همانطور که یک تکه پارچه قلاب دوزی شده ه به ساعت ها کار کردن با نخ و سوزنی نازک احتیاج دارد ، مردم شهری هم مثل پارچه جامعه هستند.

 

 

ما طوری زندگی میکنیم که انگار جانمان برایمان ارزشی ندارداما داستان کافی پرنس ، با چهار جوان ، دل شما را از یک امید نو پر میکند . این چهار جوان شامل یک آشپز است که در سه ثانیه صدف را میپزد ، یک شمع ساز که در چند ثانیه میتواند ۱۲۰شمع را سرجایشان بگذارد، یک روزنامه پخش کن که یک باری از روزنامه که ۳۰۰ کیلوگرم وزن دارد را روی کمرش حمل کند، تا الان چنین آدم های جالبی دیده اید؟

اینان در کارشان حرفه ای شدند زیرا بر روی آنچه میتوانستند انجام دهند تمرکز کردند و انکار را چندین بار تمرین کردند. آنها روی کارهایی که بقیه مردم اهمیت نمیدهند سختی کشیدند و در آن خبره شدند.


برچسب ها: خرید کافه پرنس  کامل ،خرید پستی کافه پرنس،خرید اینترنتی کافه پرنس،خرید ارزان کافه پرنس،خریدکافه پرنس،خرید کافه پرنس با زیرنویس فارسی،خرید کافه پرنس تمامی قسمت ها،خرید پستی کافه پرنس ،خرید اینترنتی کافه پرنس  کامل،خرید تحویل درب منزل کافه پرنس خرید ارزان ترین کافه پرنس ،خرید ارزانترین کافه پرنس ،خرید ارزانترین کافه پرنس،خرید ارزان ترین کافه پرنس به همراه دانلود زیرنویس فارسی کافه پرنس ،دانلود زیرنویس کامل کافه پرنس ،همراه با کافه پرنس ،تمامی قسمت های کافه پرنس ،پایان کافه پرنس و دانلود زیرنویس فارسی کامل،تمامی قسمت های کافه پرنس با دانلود زیرنویس،کافه پرنس یا کافه پرنس


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)